Sepetim ( 0 )
Kategoriler

HAKKIMIZDA

bayi ağı Huzur Mezar 

 HUZUR MEZAR, Ada Grup İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. firmasının, mezar yapımı alanında uzmanlaşmış markasıdır. HUZUR MEZAR Türkiye'nin en büyük ve en yüksek teknolojili mezar taşı üreticisidir. Mermer ve kalın granit mezar modellerimizi Türkiye'nin tüm mezarlıklarına uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. Blok granit kesme, granit mermer cilalama, 4 eksen profesyonel CNC kabartma, lazer fotoğraf ve porselen fotoğraf işleme makinaları gibi gelişmiş makinalar bulunan fabrikamızda, özellikle mermer atölyelerinin kendi imkanlarıyla üretemedikleri ürünleri uygun mezar fiyatları ile üretip, Türkiye çapında 60’dan fazla ilde 300 den fazla mermerciye ve Avrupa’ya satış yapmaktayız. 

Huzur Mezar kalitesiyle Türkiye'nin çeşitli illerine montajını gerçekleştirdiğimiz mezar modellerini incelemek için tıklayın.

   Online satış sitemizde, vefat eden yakınınızın defnedildiği şehre, istediğiniz model mezarımızı (montajı dahil) sipariş verebilirsiniz. "HUZUR MEZAR" markalı mezarlarımız Ankara fabrikamızda üretilip, defin yerine en yakın mermerci bayimize gönderilir ve yüksek kalite standardında montajı yapılır. "Yerel Mermerci Üretimi" mezarlar ise uygun fiyatlı, alışıldık mermer mezarlardır ve şehrinizdeki bayimiz tarafından üretilip montajı yapılır. Montaj esnasında temel betonundan montaj sonuna kadar her aşama fotoğraflanıp mezar yapımı sırasında kullanılan malzemeler size gösterilir. Tüm bayilerimiz, bizim aracılığımızla vereceğiniz siparişlerde HUZUR MEZAR KALİTE STANDARTLARINDA montaj yapmak zorundadırlar. Ankara ve çevresindeki illerde montajları kendi ekibimiz yapmaktadır.

   Kalın granit mezarlara içeriden yaptığımız çelik dübel-köşebentli mekanik montaj sistemi, mezar taşlarının on yıllarca sapasağlam durmasını sağlar. Dışarıdan görünmez, estetik görünümü bozmaz. Sadece harçla yapılan yapıştırma montajlarda yapışma ömrü 15 yılı geçmezken, çelik dubelli mekanik sistemde 100 yılı aşabilmektedir.

   Projeli anıt mezarlar ve Avrupa tarzı özel imalat kalın granit mezarlarınızı üretecek en doğru adres HUZUR MEZAR.

   Ankara Yuva Mermerciler Sitesindeki fabrikamızda (Türkiye'nin tek granit mezar fabrikası) 

  • Granit ve mermer mezar taşı üzerine fotoğraftan üç boyut yüz kabartması (Türkiye'de tek)
  • Blok granit kesip, cilalama
  • İstenilen ölçü ve kalınlıkta ( 2-50 cm arası) granit mezarlar
  • Blok mermer ve traverten mezarlar
  • Kalın granit anıt mezar ve yazıtlar
  • Lazer fotoğraf, fotoğraflı kalın granit baş taşları
  • Mermer ve granit mezar taşı üzerine CNC makinalarımızla oyma ve kabartmalar
  • 2016 Alman sistemi ile ömür boyu solmama garantili porselen fotoğraflar
  • Mezar taşına Kabartmalı porselen fotoğraflar (Türkiye'de tek)
  • Kısmi mezar parçaları (küpeşte, köşe babalar, suluklar vs.) üretmekteyiz

   Mezar üretim çeşitliliğimiz, kalitemiz ve ülke çapında bayilik sistemimizle Türkiye’nin en profesyonel mezar firmasıyız.

 

Huzur Mezar - Turkey's Tombstone Manufacturer
Huzur Mezar - Der Tombstone-Hersteller der Türkei
Huzur Mezar - Tombstone Fabrikant van Turkije
Huzur Mezar - Tombstone de Turquie Fabricant

Referanslarımız

Hakkımızda müşteri yorumları