Sepetim ( 0 )
Kategoriler

BUGÜNDEN GELECEĞE HUZUR MEZAR

   HUZUR MEZAR şu anda Türkiye mezar sektörünün tartışmasız lideridir. Üretim çeşitliliğimiz, kalitemiz ve mezarla alakalı porselen fotoğraf, lazer fotoğraf, 3d kabartma fotoğraf ve rölyefler gibi tüm yan ürünleri kendi bünyemizde üretmemiz, dünyadaki teknolojik gelişme ve teknikleri yakından takip etmemiz, rakiplerimizle aramızdaki farkın her geçen gün açılmasına sebep olmaktadır.

   Ülke çapında kurmuş olduğumuz bayi ağı ve online mezar yapım sisteminin, Avrupa'da dahil bir benzeri yoktur. Geleneksel mezar atölyeleri, bizim ürünlerimize bakarak üretimlerini ve hizmet tarzlarını geliştirmektedirler. Bizim ürettiğimiz özgün mezarların fotoğraflarının, yüzlerce mezarcının web sitelerinde, broşürlerinde, tabelalarında ve hatta kartvizitlerinde olduğunu görmek bizi gururlandırıyor. Taklit edilmemizi başarımızın bir ispatı olarak görüyoruz.

   Hedefimiz öncelikle üretimimizi artırmak, Türkiye'de bayimiz olmayan ilçe bırakmamak ve online mezar sipariş sistemini yaygınlaştırmaktır. Müteakiben hedefimiz Avrupa ve Rusya pazarına açılıp, mezar ihracatında, coğrafi yakınlık avantajımızı da kullanıp, Çin'in elde tuttuğu pazarlarda liderliği ele geçirmektir. Tüm bu üretimde ağırlıklı olarak yerli granit ve mermerlerimizi kullanmak özel isteğimizdir.

Huzur Mezar kalitesiyle Türkiye'nin çeşitli illerine montajını gerçekleştirdiğimiz mezar modellerini incelemek için tıklayın.