Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Özel Tasarımlı Anıt Mezar Yapımı

Özel Tasarımlı Anıt Mezar Yapımı

Anıt mezar yapımı, çok az mermercinin hakkıyla başarabildiği bir konudur. Özellikle granitten kalın taşlarla anıt mezar yapımını Türkiye'de en güzel şekilde yapan firma HUZUR MEZAR'dır. Çünkü bu tür anıt mezarlar için gerekli tüm altyapımız mevcut.

Türkiye'de granit yüzey cilalayabilen birkaç fabrikadan biriyiz, bunların arasında mezar işinde uzmanlaşan tek firmayız. Kalın granit kesimi için blok taş kesim makinamız, granit yüzey cilalama makinamız, 4 eksen CNC oyma, kabartma ve rölyef makinamız, siyah granit üzerine istediğimiz ebatta fotoğraf desen ve yazılar işlememizi sağlayan Lazer makinamız, ömür boyu solmayan renkli fotoğraflar ürettiğimiz porselen makinamız ve işinde uzman ustalarımızla, projesini getireceğiniz veya beraber tasarlayacağımız her çeşit özel mezarı üretebiliriz.

Üstelik anıt mezarları, kendi ekibimiz veya bayilerimiz aracılığıyla Hakkari'den Edirne'ye kadar Türkiye'nin her yerine montaj yapabiliriz. Huzur Mezarla çalışmak bir ayrıcalıktır.

Mezar yapımı fiyatları konusunda ve anıt mezar modelleri hakkındaki sorularınız için bize danışmanızı tavsiye ederiz. Daha önce yaptığımız bir çok anıt mezardan bazı örnekler aşağıdadır.

Huzur Mezar kalitesiyle Türkiye'nin çeşitli illerine montajını gerçekleştirdiğimiz mezar modellerini incelemek için tıklayın.

 kamer genç anıt mezar

 

kamer genç anıt mezar 2

 

tunceli anıt mezar1

 

tunceli anıt mezar 2

 

nero gaska anıt blok mezar

 

beta anıt mezar

 

anıt mezar türkiye modeli

Farklı hazır mezar modellerimizi de görmenizi tavsiye ederiz: Mezar taşı fiyatları

Hazır mezar modellerimizi incelemek isterseniz şehrinizi seçerek bu sayfamızı inceleyebilirsiniz: Mezar Modelleri

Bazı mezar modellerimizin resimlerini incelemek için tıklayınız.

Mezar Modellerimizden Seçkiler II