Sepetim ( 0 )
Kategoriler

Granit Mezar Modelleri

Granit Mezar Modelleri

Granit mezar modelleri uzun ömrü ve estetik görüntüsü nedeniyle son yıllarda giderek daha fazla tercih edilmektedir. Huzur Mezar granit mezar konusunda yılların getirdiği tecrübesi ve teknolojik altyapısıyla bir çok mezar çeşitleri üretmektedir. Kalın granit kuıllandığımız mezar çeşitlerimizde dayanıklılığı arttırmak için mümkün olan en az ayrı parça kullanarak ürettiğimiz mezarların en uzun süreler dayanmasını mümkün kılıyoruz. Dış koşullardan, mevsimsel ve doğal olaylardan etkilenmesi olasılığını en aza indiriyoruz.

Granit kuvars, feldspat ve mika minarellerinden oluşan eşsiz bir bileşimdir. Yıllarca süren bu oluşum sonrası meydana gelen granit iklim değişikliklerine, kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olmasının yanında, sunduğu görsel çekiciliği ile dünyada çok tercih edilen bir ürün halini almıştır. Birden fazla renk çeşidi ve farklı ürün grupları ile sizlere tercih yapma imkanı sunmaktayız. Sertliği yüksek, çizilmeye karşı dayanıklılığı fazladır. Kılcal çatlak barındırmaz. Cilasının dış mekanda teorik ömrü 100 yıldır. Belirli aşamalardan geçtikten sonra kullanıma hazır hale gelen granit mezar yapımında ilk tercihiniz olmalıdır.

Huzur Mezar kalitesiyle Türkiye'nin çeşitli illerine montajını gerçekleştirdiğimiz mezar modellerini incelemek için tıklayın.